Pracuj w fabryce czekolady!

Data dodania: 8 sierpnia 2022

Spożywcza

Opis stanowiska

Szukasz pracy?

Nie masz doświadczenia, ale chcesz się rozwijać?

Masz doświadczenie i potrzebujesz stabilnego zatrudnienia?

Czekamy na Ciebie!

Do firmy zajmującej się produkcją czekolady poszukujemy:

Operatorów maszyn

Operatorów produkcji

Operatorów Techników

Mamy dla Ciebie pracę w systemie zmianowym.

Zadania uzależnione od skomplikowania stanowiska, główne to obsługa i eksploatacja maszyn.

Doceniamy Twoją chęć stabilizacji dlatego od razu otrzymujesz umowę o pracę.

Stawka uzależniona jest od Twojego doświadczenia od 3900zł do 6000zł brutto a do tego premie w wysokości 10% Twojego wynagrodzenia miesięcznego.

Oprócz tego mamy pełny pakiet benefitów:

•Prywatna opieka medyczna Luxmed

Ubezpieczenie na życie Generali

MultiSport

Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej

•Pracowniczy Program Emerytalny

•Możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień

•Nagrody jubileuszowe za staż pracy

•Okolicznościowe paczki z produktami firmy

Transport pracowniczy: Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Strzelin, Niemcza, Henryków, Ziębice, Żórawina, Łagiewniki, Kobierzyce

Skontaktuj się z naszym rekruterem

3900 - 6000 zł

Wynagrodzenie netto

Bielany Wrocławskie
Spożywcza

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV