baner

Pracownik produkcji

Data dodania: 1 marca 2022

Automotive

Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie pracę w zakładzie zajmującym się produkcją pianki poliuretanowej.
Gwarantujemy Ci stałość zatrudnienia, możliwość rozwoju, fantastyczną atmosferę!
Co mamy dla Ciebie?
Przede wszystkim umowę o pracę bo chcemy abyś został* z Nami na dłużej,
Godziwe wynagrodzenie podstawowe adekwatne do Twojego doświadczenia,
Podwyżki raz do roku, aby motywować Cię do dalszego rozwoju,
Premie uznaniowe, żeby docenić Twoje zaangażowanie w pracę.
Możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz uprawnień,
Dodatkowo podstawowy pakiet benefitów: kartę sportową, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną.

Twoje zadania

Nauczysz się obsługi specjalistycznych maszyn produkcyjnych,
Będziesz dbać o zachowanie wysokiej jakości produkowanego asortymentu,
Dbać o porządek na linii produkcyjnej.

Co jest dla nas ważne

Najważniejsze jest dla nas Twoje zaangażowanie w powierzone zadania.
Świetnie, jeżeli posiadasz doświadczenie w pracach produkcyjnych.
Pracujemy w systemie trzyzmianowym, więc potrzebujemy Twojej dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany. Weekendy pozostają wolne!
Mile widziane będą Twoje uprawnienia na obsługę suwnic i wciągników i/lub żurawi, jednak nie jest to przez nas bezwzględnie wymagane.

Skontaktuj się z naszym rekruterem

3800 - 4200 zł

Wynagrodzenie netto

Ozorków
Automotive

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV