baner

Pracownik produkcji rur GRP

Data dodania: 4 lipca 2022

Budowlana

Opis stanowiska

Poszukujemy operatorów produkcji do firmy zajmującej się produkcją rur GRP.

Praca polega na obróbce rur przy pomocy maszyn oraz ręcznych elektronarzędzi (szlifierka, polerka, wiertarka).

Jest to praca dla osób, które lubią spełniać się w swojej pracy, rozwiązywać niejednorodne zagadnienia. Nie jest to praca przy linii montażowej, z powtarzalnymi czynnościami.

Oferujemy:

  • stawka od 4000zł brutto
  • 15% premii wydajnościowej
  • podwyżki po okresie próbnym
  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem
  • pełny pakiet ZFŚS (wczasy pod gruszą, premie świąteczne itp.)
  • system szkoleń
  • dodatkowy dzień wolny- święto pracownika

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy z elektronarzędziami
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • sumienności
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego, uprawnienia UDT na wózki widłowe lub suwnice

Praca w systemie trzyzmianowym. Wolne weekendy!

Skontaktuj się z naszym rekruterem

4000 - 5000 zł

Wynagrodzenie netto

Dąbrowa Górnicza
Budowlana

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV