baner

Pracownik produkcji – Automotive

Data dodania: 1 marca 2022

Automotive

Opis stanowiska

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – francuski koncern przemysłowy z branży automotive, który zajmuje się produkcją szyb samochodowych poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się. Wszystkiego Cię nauczymy

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • bezpłatny transport pracowniczy z miejscowości: Jaworzno, Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Olkusz, Bolesław, Bukowno, Sławków,
  • stałą opiekę koordynatora,
  • dodatkowe premie za polecenie pracownika do 2000zł/os.,
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Twoje zadania

  • prace związane z obróbką gotowych szyb samochodowych,
  • pakowanie produktu,
  • kontrola jakości szyb,
  • wykonywanie operacji manualnych,

Co jest dla nas ważne

Motywacja i chęć do pracy oraz nauka nowych rzeczy. Jeżeli potrafisz zorganizować własną pracę i jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 4-brygadowym to właśnie na Ciebie czekamy! Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji będzie to dla nas dodatkowym atutem. Jeżeli nie, nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy.

Skontaktuj się z naszym rekruterem

3800 - 4100 zł

Wynagrodzenie netto

Dąbrowa Górnicza Sosnowiec
Automotive

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV