baner

Pracownik produkcji

Data dodania: 2 marca 2022

Motoryzacyjna

Opis stanowiska

Szukasz pracy? Nie masz niezbędnego doświadczenia i nie wiesz jak zacząć?

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowy koncern zajmujący się produkcją elementów mechanicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator pras/obrabiarek półautomatycznych – bez doświadczenia

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia
  • Szkolenia przygotowujące do zawodu i wykonywanych obowiązków
  • Wynagrodzenie w wysokości od 4200,00 zł brutto/miesiąc (25zł brutto/godzina)
  • Premię uznaniową w wysokości od 500 zł brutto/miesiąc
  • Premię finansową za pracę w systemie zmianowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku – system 3 zmianowy
  • Podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności zawodowych
  • Stabilne długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Twoje zadania

  • Obsługa jednego z urządzeń: prasa lub obrabiarka półautomatyczna
  • Regulacja maszyny zgodnie z parametrami
  • Kontrola wizualna i jakościowa wyrobów
  • Prowadzenie dokumentacji

Co jest dla nas ważne

  • Wykształcenie mechaniczne średnie lub zawodowe
  •  Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  •  Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie obsługi prasy lub obrabiarek półautomatycznych

Skontaktuj się z naszym rekruterem

4200 - 5300 zł

Wynagrodzenie netto

Gdańsk

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV