Operator wózka widłowego

Data dodania: 17 marca 2022

Obróbka metalu

Opis stanowiska

Szukasz pracy? Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe?

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja: Słubice woj. lubuskie

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego,
  • obsługa przyjęć i wydań do/z magazynu, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
  • załadunek i rozładunek samochodów,
  • dbałość o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie,
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania:

  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego UDT,
  • doświadczenie w pracy w magazynie z obsługą wózka widłowego,
  • otwartość na pracę w systemie 3 – zmianowym,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • odpowiedzialność, punktualność, dokładność.

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę – Bezpośrednio z Firmą,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 4200 – 5175zł brutto,
  • Premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,
  • Częściowe pokrycie dojazdów do pracy,
  • Pakiet benefitów: świadczenia pieniężne przed świętami, rodzinne paczki świąteczne, możliwość ubezpieczenia grupowego, pożyczki niskoprocentowe.

Skontaktuj się z naszym rekruterem

4200 - 5200 zł

Wynagrodzenie netto

Słubice

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV