baner

Operator wózka widłowego | od zaraz | umowa o pracę

Data dodania: 1 marca 2022

Workpol Polska sp. z o.o.

Automotive

Opis stanowiska

Szukasz pracy? Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych?

Zapraszamy do Workpol Polska! Workpol Polska Sp. z o.o. jesteśmy rynkowym liderem w dostarczaniu polskiego personelu pracowniczego na terenie całego kraju.

Workpol Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej działającej i przodującej w branży HR od 12 lat. Nr wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja: Chwaszczyno

Twój zakres obowiązków:

-obsługa wózka jezdniowego podnośnikowego (kat. I WJO)

– przyjmowanie, przygotowanie i składanie towaru

– przygotowanie i realizacja zamówień klientów

Nasze wymagania:

– uprawnienia do obsługi wózków widłowych kat. I UDT

– dyspozycyjność do pracy zmianowej (dwie zmiany 6-14, 14-22)

– odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

– długofalowe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

– bezpośrednio z firmą.

– konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 4169zł brutto ‐ 5319 zł brutto,

– pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14/8-16 i 14-22).

– podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie umiejętności zawodowych.

– stabilne długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

– dodatkowe benefity: opiekę medyczną, finansowanie posiłków, paczki świąteczne dla dzieci, benefity z ZFŚS, bony świąteczne, ciepły posiłek w okresie zimowym, karty przedpłacone, dodatkowe świadczenia socjalne)

– pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zainteresowany/a? Czekamy właśnie na Ciebie!

Zapraszamy do przesłania CV. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Workpol Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Nr wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598

Skontaktuj się z naszym rekruterem

Wynagrodzenie netto - niewidoczne

Automotive

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV