baner

Operator produkcji Sitodruk, Transfer – BEZ DOŚWIADCZENIA

Data dodania: 1 marca 2022

Usługi Drukarskie

Opis stanowiska

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, który jest liderem na europejskim rynku wśród dystrybutorów artykułów promocyjnych oraz tekstyliów i upominków biznesowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Oferujemy:

  •       Umowę o pracę tymczasową
  •       Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  •       Płatne nadgodziny i inne dodatki do wynagrodzenia
  •       Przeszkolenie od podstaw
  •       Bezpłatny przewóz dla pracowników z Chorzowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej i Katowic
  •       Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe i inne)

Zadania bieżące:

  •       Obsługa maszyn drukujących
  •       Prace manualne
  •       Kontrola jakości nadruku

Zainteresowała Cię nasz oferta?

Kliknij aplikuj!

Twoje zadania

Oczekujemy:

  •       Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  •       W przypadku dużego natężenia pracy gotowości do pracy w nadgodzinach oraz w weekendy
  •       Umiejętność rozróżniania kolorów
  •       Umiejętności dbania o szczegóły, w tym spostrzegawczość
  •       Umiejętności manualne
  •       Umiejętności liczenia
  •       Umiejętność pracy w zespole
  •       Gotowość do pracy w kontakcie z farbami i innymi materiałami chemicznymi używanymi w drukarstwie

Dowiedz się więcej o

Lokalizacja główna:

Ruda Śląska

Firma jest częścią globalnego koncernu. Oddziały firmy znajdują się w wielu krajach Europy i Azji. Od wielu lat zajmują się produkcją nadruków reklamowych na gadżetach promocyjnych (artykułach biurowych, odzieży, porcelanie, elektronice, itp.)

Skontaktuj się z naszym rekruterem

3100 - 4800 zł

Wynagrodzenie netto

Katowice Ruda Śląska Chorzów Świętochłowice

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV