Operator maszyn

Data dodania: 17 marca 2022

Obróbka metalu

Opis stanowiska

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie przy obróbce metalu na wyspecjalizowanych maszynach CNC, laserach lub prasach krawędziowych? Zależy Ci na rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży i atrakcyjnych zarobkach?

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Lokalizacja: Słubice woj. lubuskie

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn do obróbki metalu,
  • Czytanie rysunku technicznego,
  • Kontrola jakości elementów,
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Operatora maszyn,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (poniedziałek-piątek),
  • Umiejętność posługiwania się środkami kontrolno-pomiarowymi (suwmiarka) – warunek konieczny,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny,
  • Zaangażowania i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Pracę dla osób nawet bez kierunkowego doświadczenia zawodowego!
  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę – Bezpośrednio z Firmą,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: pracownik produkcyjny/operator maszyn z niewielkim doświadczeniem od 4000 zł brutto/miesięcznie, operator z mniejszym doświadczeniem do przyuczenia: 5000-5500 zł brutto/msc, samodzielni operatorzy maszyn: 6000-7000 zł brutto/msc
  • Premia miesięczna do 30% od wynagrodzenia zasadniczego,
  • Częściowe pokrycie dojazdów do pracy,
  • Darmowe zakwaterowanie w domu studenckim – pokoje 1-2 osobowe,
  • Możliwość wyspecjalizowania się w obsłudze konkretnego typu maszyn,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju z strukturze firmy i awansu,
  • Pakiet benefitów: świadczenia pieniężne przed świętami, rodzinne paczki świąteczne, możliwość ubezpieczenia grupowego, pożyczki niskoprocentowe.

Skontaktuj się z naszym rekruterem

4000 - 7000 zł

Wynagrodzenie netto

Słubice

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV