baner

Operator maszyn

Data dodania: 21 kwietnia 2022

Obróbka metalu

Opis stanowiska

Szukasz pracy?

Nie masz doświadczenia, ale chcesz się rozwijać?

Potrzebujesz stabilnego zatrudnienia?

Właśnie na Ciebie czekamy!

Do firmy będącej na rynku od ponad 15 lat, posiadającej swoje oddziały na całym świecie poszukujemy operatora maszyn!

Mamy dla Ciebie pracę w systemie 3 zmianowym z wolnymi weekendami.

Twoim głównym zadaniem będzie obsługa maszyn produkcyjnych. Zostaniesz w pełni przeszkolony.

Doceniamy Twój rozwój i zaangażowanie dlatego już po 3 miesiącach otrzymasz umowę o pracę, a Twoja stawka wzrośnie aż o 800zł premii! Dodatkowo możesz liczyć na premie roczne, świąteczne i wczasy pod gruszą oraz pełny pakiet benefitów.

Teraz najważniejsza jest dla nas Twoja motywacja i chęć do pracy.

Zainteresowała Cię oferta?

Skontaktuj się z naszym rekruterem

3100 - 3900 zł

Wynagrodzenie netto

Dzierżoniów

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV