Mechanik utrzymania ruchu

Data dodania: 17 marca 2022

Automotive

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się produkcją mechanizmów do foteli samochodowych poszukujemy pracowników na stanowisko:

  • Mechanik utrzymania ruchu

Może to TY?

 Oferujemy:

  • wysokie premie wydajnościowe oraz frekwencyjne
  • dofinansowanie do obiadów pracowniczych
  • pracę w estetycznym środowisku
  • opiekę pomocnych liderów oraz koordynatorów od pierwszej minuty pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • realną możliwość awansu i rozwoju

Twoje zadania

  • Kontrola i nadzór nad  prawidłowością działania maszyn
  • Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych
  • Udział w przeglądach, konserwacjach maszyn i urządzeń
  • Działania profilaktyczne w celu zapobieganiu ponownym usterkom
  • Wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Co jest dla nas ważne

  • Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie mechaniczne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, 4-brygadowym

Skontaktuj się z naszym rekruterem

3600 - 4100 zł

Wynagrodzenie netto

Siemianowice Śląskie
Automotive

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV