baner

Malarz przemysłowy – Francja – bez języka

Data dodania: 22 lutego 2022

Workpol Polska sp. z o.o.

Automotive

Opis stanowiska

Szukasz pracy? Posiadasz doświadczenie jako malarz przemysłowy?

Zapraszamy do Workpol Polska Sp. z o.o.

Nr wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598

Dla naszego francuskiego klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Malarz przemysłowy

Miejsce pracy: Auxerre, Francja w regionie Burgundia-Franche-Comté

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2,516.99€ netto/ miesiąc;
  • Praca w systemie 2 zmian;
  • Francuską umowę o pracę;

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności w 1 dniowym, płatnym testowaniu w Wieluniu (Wielton-producent naczep);
  • Doświadczenie jako malarz przemysłowy;
  • Doświadczenie w malowaniu pistoletem natryskowym;

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie powierzchni przed malowaniem;
  • czyszczenie pojazdów przed malowaniem;
  • malowanie podzespołów;
  • malowanie/piaskowanie pojazdów z zabudową;
  • sprawdzanie osadzonej grubości, kontrola jakości.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV. Pozwól nam siebie poznać!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Workpol Polska sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Skontaktuj się z naszym rekruterem

11500 - 13000 zł

Wynagrodzenie netto

Za granicą
Automotive

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV