Elektromechanik

Data dodania: 17 marca 2022

Opakowania

Opis stanowiska

Workpol Polska Sp. z o.o. jesteśmy rynkowym liderem w dostarczaniu polskiego personelu pracowniczego na terenie całego kraju.

Workpol Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej działającej i przodującej w branży HR od 12 lat.

Nr wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Lokalizacja: Skarbimierz

Zadania:

  • nadzór oraz kontrola stanu technicznego maszyn, urządzeń i infrastruktury na terenie całego zakładu,
  • kontrola procesu produkcji pod względem sprawności i wydajności urządzeń, dbanie o zapewnienie ciągłość produkcji,
  • diagnoza, analiza i usuwanie przyczyn awarii i postojów maszyn oraz inicjowanie działań prewencyjnych,
  • planu przeglądów maszyn,
  • ewidencja usuwanych awarii, napraw i konserwacji; ewidencja wymienianych części, ewidencja przeglądów,
  • opracowywanie instrukcji prac naprawczych i konserwacyjnych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki związane z mechaniką/automatyką),
  • minimum 3– letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym w dziale utrzymania ruchu,
  • znajomość parku technicznego i zasad realizowania procesów produkcyjnych,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej: schematy elektryczne, pneumatyczne, katalogi części, rysunki techniczne,
  • praktyczną i teoretyczną umiejętność korzystania z narzędzi warsztatowych,
  • znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki, hydrauliki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmą,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • premia do 1000zł miesięcznie,
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Pakiet benefitów (Prywatna Opieka Medyczna, Karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

Skontaktuj się z naszym rekruterem

Wynagrodzenie netto - niewidoczne

Skarbimierz
Opakowania

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV