Asystent Projektanta Konstrukcji Stalowych

Data dodania: 17 marca 2022

Projektowanie

Opis stanowiska

Obecnie, dla międzynarodowego przedsiębiorstwa, specjalizującego się w projektowaniu hal stalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Gdańsk

Zadania na stanowisku

  • Wykonywanie projektów konstrukcji stalowych,

  • Praca w programie tj. AutoCad, Revit, Robot, Excel – obliczenia statyczne, opis techniczny, część rysunkowa,

  • Wykonywanie uzgodnień i koordynacji międzybranżowych z firmami zewnętrznymi,

  • Wsparcie techniczne Działu Montażu,

  • Wsparcie techniczne Działu Handlowego w zakresie budownictwa.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakresie projektowania konstrukcji stalowych – minimum 2 lata,

  • Znajomość programów rysunkowych i obliczeniowych do projektowania konstrukcji stalowych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym,

  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,

  • Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnej.

Mile widziane
  • Uprawnienia do projektowania konstrukcji

Pracodawca oferuje

  • Długofalowe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki finansowe, przejrzysty system premiowania oraz coroczne podwyżki,

  • Wsparcie w zdobyciu uprawnień do projektowania konstrukcji,

  • Dodatkowe świadczenia tj. karta sportowa, pakiet medyczny,

  • Wdrożenie pod okiem doświadczonego mentora,

  • Możliwość obrania indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego,

  • Dzielenie się wiedzą i cykliczne spotkania związane z wymianą doświadczeń,

  • Szkolenia z kompetencji miękkich oraz szkolenia techniczne,

  • Możliwość realizacji projektów w zakresie R&D,

  • Wyspecjalizowane narzędzia oraz oprogramowanie do pracy,

  • Ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie i możliwość uczestniczenia w projektach zagranicznych,

  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie specjalistów, wyjazdy i wyjścia integracyjne.

Skontaktuj się z naszym rekruterem

Wynagrodzenie netto - niewidoczne

Gdańsk

    X

    Imię

    Nazwisko

    Numer telefonu

    Adres e-mail

    Prześlij CV